ZYJ WYSTARCZAJACO DOBRZE

ZYJ WYSTARCZAJACO DOBRZE

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

ZYJ WYSTARCZAJACO DOBRZE

  • ZYJ WYSTARCZAJACO DOBRZE
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

ZYJ WYSTARCZAJACO DOBRZE

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
`Czytając naszą książkę możecie się poczuć miotani sprzecznymi diagnozami na swój własny temat. O to nam chodziło, abyście w kolejnych wywiadach zobaczyli kawałek siebie, własnych dziwactw, lęków, natręctw i namiętności.
Każdy człowiek ma w sobie wszystko. Najzdrowszy i najbardziej zrównoważony egzemplarz składa się z kawałka narcyza, odrobiny neurotyka w stylu allenowskim, ćwiartki paranoika, a to wszystko z domieszką zmiennej osobowości borderline. Ten galimatias całkowicie sprzecznych cech jakoś łączymy w sobie w jedność. I żyjemy sami ze sobą we względnej zgodzie.
Ta jedność bywa jednak krucha. Kiedy przychodzi kryzys w ważnych relacjach, w postrzeganiu samego siebie, w pracy - zaczyna kołatać w głowie pytanie: Jak żyć?
Rozmawiamy z najlepszymi polskimi terapeutami i psychoanalitykami, którzy pomogli tysiącom ludzi stanąć na nogi. Pytamy ich o to, dlaczego boimy się być sobą? Jak docenić to, co mamy? Jak sobie radzić z zawiścią i zazdrością? Jak nie zapracować się na śmierć? Jak przetrwać kryzys w związku? Co nam dali rodzice? Dlaczego uciekamy w uzależnienia?
Staraliśmy się, aby ta książka była dla was ciekawą podróżą do własnego wnętrza, przewodnikiem po zachwycających sprzecznościach osobowości. Czytajcie i dziwcie się samym sobie!`
Agnieszka Jucewicz, Grzegorz Sroczyński
Ogólne

Autor

Agnieszka Jucewicz , Grzegorz Sroczyński

Ilość stron

262

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa zintegrowana

Format

15.5x24 cm

ISBN

978-83-268-1226-2

Wydawca

Agora SA

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel