Zdumiewająca sprawa Nakręcanego Człowieka

Zdumiewająca sprawa Nakręcanego Człowieka

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zdumiewająca sprawa Nakręcanego Człowieka

  • Zdumiewająca sprawa Nakręcanego Człowieka
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Zdumiewająca sprawa Nakręcanego Człowieka

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Jest rok 1862, choć akurat to nie 1862 powinien być ...
Czas został zmieniony, a królewski agent Sir Richard Francis Burton, jest jednym z niewielu ludzi, którzy wiedzą co tak naprawdę się wydarzyło.
Na Trafalgar Square zostaje znaleziony tajemniczy wykonany z mosiądzu Nakręcany Człowiek. Jaki jest jego związek ze sprawą skradzionej kolekcji czarnych diamentów, o których mówi się, że są fragmentami lemuriańskiego Oka Nagi - meteorytu, który w pradawnych czasach uderzył w Ziemię.
Jaką zagadkę skrywa przeklęta posiadłość rodu Tichborne i kto szczuje mieszkańców Londynu tajemniczymi i przerażającymi parowymi upiorami?
Od nawiedzonych dworów po domy dla obłąkanych, od Ameryki Południowej po Australię, od morskich bezmiarów po duszne pradawne labirynty - wszędzie tam sir Richard Burton ściga swoich mrocznych adwersarzy i walczy z własnymi demonami. Na swojej ścieżce spotka słynnego filozofa Herberta Spencera, genialnego inżyniera Brunela, wspaniałą `Damę z lampą` - Florence Nightingale, a nawet Charlesa Doyle`a (ojca Sir Arthura).
Czy królewski agent i jego wierny druh, poeta Algernon Swinburne pokrzyżują plany spisku, który zagraża nie tylko Imperium Brytyjskiemu, ale może doprowadzić także do międzynarodowego konfliktu, jakiego świat do tej pory nie zaznał?
Czym lub kim jest i jaki sekret skrywa Nakręcany Człowiek?
Ogólne

Autor

Mark Hodder

Ilość stron

520

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13.5x21 cm

ISBN

978-83-7574-595-5

Seria

Burton & Swinburne

Wydawca

Fabryka Słów

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel