ZAUFAJ MI ALBATROS BR

ZAUFAJ MI ALBATROS BR

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

ZAUFAJ MI ALBATROS BR

  • ZAUFAJ MI ALBATROS BR
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

ZAUFAJ MI ALBATROS BR

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Luke Dantry pracuje dla swego ojczyma Henry`ego – jedynego członka rodziny, jaki mu pozostał – anonimowo poszukując w internecie potencjalnych terrorystów. Henry stoi na czele waszyngtońskiej firmy analityczno-doradczej Shawcross, która na zlecenie międzynarodowych korporacji opracowuje raporty o zagrożeniach ze strony ekstremistów.
Na jednym z ultralewicowych forów Luke natrafia na grupę fanatycznych anarchistów, której nadaje miano Mrocznej Drogi. Nie zdaje sobie sprawy, że został namierzony, że ludzie, których tropi, znają jego tożsamość.
Mroczna Droga jest znacznie lepiej zorganizowana i bardziej niebezpieczna, niż podejrzewał.
I nie jest jedyną organizacją, która wzięła go na cel. Nagle wszystko, w co wierzył, okazuje się kłamstwem, a jego przyjaciele – wrogami. Porwany, postawiony w sytuacji bez wyjścia, zostaje wciągnięty w grę, której znaczenia nie rozumie. Aby uratować życie, oczyścić swoje dobre imię i pokrzyżować działania terrorystów, planujących potworne zamachy, Luke musi znaleźć odpowiedź na wiele dręczących go pytań. Klucz do nich tkwi w jego własnej przeszłości, w zagadkowej śmierci ojca.
Ogólne

Autor

Jeff Abbott

Ilość stron

464

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7659-755-3

Wydawca

Albatros

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel