Zapach perfum

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zapach perfum

  • Zapach perfum
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Zapach perfum

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Historia o bliznach z przeszłości, które jedynie prawdziwa miłość jest w stanie uleczyć.

Elena ma pasję, którą od dzieciństwa przekazywała jej babcia. Zajmuje się wytwarzaniem perfum, otacza się esencją kwiatów, drzew i przypraw a zapachy są językiem, którym się porozumiewa.

Kiedy Elena rozstaje się z narzeczonym, z którym od jakiegoś czasu mieszkała i z którym planowała założyć rodzinę, traci poczucie bezpieczeństwa i wiarę w miłość.

Nadal ma jednak swoja pasję, która zaprowadza ją do Paryża, stolicy perfum, gdzie zapachy przygotowuje się według starych receptur. Tworzone przez nią esencje w krótkim czasie zyskują powszechne uznanie. Elena potrafi stworzyć zapach, który pozwala odzyskać utraconą miłość, przezwyciężyć nieśmiałość, przywrócić pogodę ducha. Nadal jednak nie może stworzyć aromatu, który pogodziłby ją z jej własną przeszłością i dał siłę do przebaczenia.

Istnieje tylko jedna osoba posiadająca klucz do serca Eleny, zdolna przynieść ukojenie. To Cail, który rozumie delikatność kwiatu, wie jak go kochać i jak go chronić...

`Przywołuje atmosferę Czekolady, ale można zauważyć też wiele powiazań z Sekretnym językiem kwiatów`. Lidia Catalano, La Stampa

`Tę książkę czyta się jednym tchem`. Giovanni Pacchiano, Corriere della Sera

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14.5x21 cm

ISBN

978-83-7999-714-5

Wydawca

Sonia Draga

Autor

Cristina Caboni

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel