Wsiąść do Pociągu: Europa

Wsiąść do Pociągu: Europa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Wsiąść do Pociągu: Europa

  • Wsiąść do Pociągu: Europa
- + Dopasuj

Wsiąść do Pociągu: Europa

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.
Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Wsiąść do pociągu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.
Wsiąść do pociągu: Europa to gra prosta i elegancka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się też doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.
Ogólne

Producent

Ab (Mfk)

Zestaw zawiera

plansza przedstawiająca mapę Europy z roku 1900, 240 kolorowych figurek wagonów, 15 kolorowych figurek dworców, 110 kart pociągów, 46 kart biletów, 5 drewnianych znaczników punktacji, instrukcja, numer dostępu Days of Wonder

Wydawca

Rebel

Charakterystyka

Rodzaj

Logiczna , Przygodowa , Rodzinna , Towarzyska

Wersja językowa

Instrukcja: polska

Liczba graczy

2 - 5

Klasyfikacja wiekowa

8+

Czas gry [min]

90

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Wszystko super, pole...

Wszystko super, polecam.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Gra planszowa wciąga...

Gra planszowa wciągająca. Poznałam u znajomych. Grały i dzieci i dorośli. Wersja stany zjednoczone jest trochę prostsza: nie ma tuneli i dworców w stosunku do Europy. Ładnie wydana

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Super!...

Super!

Więcej opinii

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel