Wilczy trop

Wilczy trop

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Wilczy trop

  • Wilczy trop
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Wilczy trop

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Wilk Omega jest jak szaman wśród Indian, znajduje się poza wszelkimi układami i zależnościami. Musieli nauczyć ją spuszczać wzrok. Uległe wilki robią to instynktownie.
Istnieją na świecie rzeczy groźniejsze od wilkołaka
W górach giną turyści, a wszystko wskazuje na zdziczałego wilka samotnika.
Anna Latham nie wierzy w istnienie wilkołaków. Do czasu. Pewnej nocy zostaje brutalnie zaatakowana i staje się … jednym nich - niewolnicą w stadzie dominujących samców. Uczy się pokory i nieufności. Wtedy w jej życiu zjawia się Charles Cornick, egzekutor i syn przywódcy wilkołaków Ameryki Północnej. Tym samym Anna zostaje wplątana w sytuację, która ją zdecydowanie przerasta.

Briggs po mistrzowsku tworzy krwiste postaci, buduje napięcie i rozpędza akcję - wszystko, co najlepsze w urbanfantasy.
Aneta Jadowska
Ogólne

Autor

Patricia Briggs

Ilość stron

440

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7574-879-6

Wydawca

Fabryka Słów

5 na 5

Fantastyczna książka, która porywa już od pierwszych stron i nie pozwala oderwać się od lektury, nim nie przeczytamy ostatniego zdania na ostatniej stronie. Patricia Briggs wykreowała w swojej powieści wspaniały, złożony świat wilczej gromady, pełen zależności i rządzący się zupełnie innymi od ludzkich prawami. A wszystko to jest spójne i logiczne, nadając całości wiarygodności, dzięki której można czuć, jakby to wszystko działo się tuż za rogiem. Bohaterowie, zarówno główni, jak i dalszoplanowi, to stado obdarzonych różnymi cechami indywidualności. Każdy z nich jest barwny, ma złożoną osobowość i sprawia, iż cała historia nabiera charakteru. Niektórych już od pierwszej chwili można obdarzyć sympatią, innych znienawidzić, a jeszcze kolejnych, dzięki temu, iż pełni są sekretów i tajemnic, intrygują i nie dają się tak łatwo przypisać do żadnej z grup. Akcję powieści w większość osadzono w górach Montany, ale jeśli ktoś sądzi, iż jest ona równie senna jak wspominane krajobrazy, to bardzo się myli, gdyż od samego początku do samego końca coś się dzieje.
Tak więc wszystkich niezdecydowanych zachęcam, „Wilczy trop” pozwoli Wam oderwać się na chwilę (gdyż całość czyta się ekspresowo) od szarej, zaokiennej codzienności i zapewni wspaniałą zabawę. A dla tych, którzy znają przygody Mercedes Thompson, książka będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy o wilkołaczym uniwersum.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel