Uniwersum Metro 2033. Prawo do użycia siły

Uniwersum Metro 2033. Prawo do użycia siły

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Uniwersum Metro 2033. Prawo do użycia siły

  • Uniwersum Metro 2033. Prawo do użycia siły
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Uniwersum Metro 2033. Prawo do użycia siły

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Z każdym egzemplarzem powieści `Prawo do użycia siły` Denisa Szabałowa, zbiór najlepszych opowiadań Polskich Fanów Uniwersum Metro 2033 + opowiadania Pawła Majki GRATIS!

Nowej powieść rosyjskiego autora Denisa Szabałowa w ramach uniwersum Metro 2033 zatytułowana „Prawo do użycia siły”. W schronach rozrzuconych po skażonym terytorium gnieżdżą się i wegetują niedobitki ludzkości. Oczekują pomocy, którą zdolni są im przynieść tylko stalkerzy, bo tylko oni posiadają specjalne umiejętności i znają ten nowy świat jak nikt inny.

Stalkerem nikt się nie rodzi, stalkerem się zostaje. A może trzeba się nim także urodzić? Zwłaszcza jeśli dowódcą twojego Schronu jest pułkownik specnazu GRU, wokół rozciągają się radioaktywne ruiny pełne krwiożerczych mutantów, a sąsiad aż się rwie, by strzelić ci w plecy… Jeśli każdego dnia musisz walczyć o życie: swoje, swoich bliskich, przyjaciół… nadzieję pokładając tylko w wiernym wintoriezie, wypróbowanym w niezliczonych potyczkach partnerze i szczęściu. Za istnienie płacisz nabojami, a za błędy – krwią wciąż na nowo udowadniając światu swoje prawo do użycia siły…

Powieść Szabałowa ucieszy też miłośników militariów. Autor – pasjonat wojskowości – starał się, by wszystko było tu realistyczne: język, sprzęt, którym posługują się bohaterowie, taktyka. Akcja toczy się w Sierdobsku – wyjątkowo ponurym miejscu, rojącym się od mutantów, anomalii i niewyjaśnionych zjawisk.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x21 cm

ISBN

978-83-65315-22-9

Wydawca

Insignis Media

Autor

Denis Szabałow

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel