Uniwersum Metro 2033. Otchłań

Uniwersum Metro 2033. Otchłań

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Uniwersum Metro 2033. Otchłań

  • Uniwersum Metro 2033. Otchłań
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Uniwersum Metro 2033. Otchłań

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Druga po „Dzielnicy obiecanej” Pawła Majki książka z serii Uniwersum Metro 2033 w polskich realiach.

Wrocław 20 lat po wojnie nuklearnej. Z niemal siedmiuset tysięcy wrocławian przetrwała ledwie garstka. Żyją oni w ciągnących się pod miastem kanałach, tworząc niewielkie zamknięte społeczności, zwane enklawami. Mimo upływu lat, powierzchnia wciąż nie nadaje się do ponownego zasiedlenia. Promieniowanie jest tam wciąż zbyt silne, a co gorsza, zmutowane rośliny i zwierzęta stworzyły w ruinach nowy, wyjątkowo nieprzyjazny człowiekowi ekosystem.

Dostępne zasoby ulegają wyczerpaniu i w enklawach zaczyna brakować najbardziej podstawowych rzeczy. Pojawia się głód. Zdesperowani mieszkańcy enklaw coraz częściej przekraczają tabu i uciekają się do kanibalizmu.

W takim świecie przyszło żyć Nauczycielowi, ostatniemu z Pamiętających – jak nazywa się ludzi żyjących przed wojną. Chcąc chronić swego niepełnosprawnego syna próbuje dotrzeć do podziemi Fallusa (to ruiny dawnego wieżowca Sky Tower), gdzie mieści się ponoć najbardziej stabilna enklawa. Droga nie będzie jednak prosta i łatwa a Nauczyciel trafi do miejsc, których istnienia nie podejrzewał w najgorszych koszmarach.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Robert J. Szmidt

Ilość stron

416

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14x21 cm

ISBN

978-83-63944-97-1

Wydawca

Insignis Media

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel