Uniwersum Metro 2033. Mrówańcza

Uniwersum Metro 2033. Mrówańcza

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Uniwersum Metro 2033. Mrówańcza

  • Uniwersum Metro 2033. Mrówańcza
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Uniwersum Metro 2033. Mrówańcza

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

`Wrak milionowego miasta, głównego ośrodka obwodu i okręgu, bramy Kaukazu, portu pięciu mórz...` A pod nim nieukończone metro z tymi nielicznymi mieszkańcami, którzy mieli szczęście przetrwać. Szczęście? Ze zmiennym powodzeniem bronią swoich podziemnych enklaw przed agresją nowych gospodarzy zniszczonego świata. Ale oto nadciąga zagrożenie, które zmusza do ucieczki panoszące się na powierzchni stwory, a mieszkańców metra sama jego nazwa przyprawia o dreszcze i rodzi nocne koszmary. Czy to już ostateczny kres ludzi? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Autor straszy, ale i oczarowuje.

Ściana płomieni dokonała tego, z czym nie poradził sobie niedokończony kamienny mur - ogromne, szybko rozpalone ognisko skutecznie odcięło mutanty od ludzi. I stało się tak dlatego, że ktoś nie bał się jednym ruchem palca wznieść ścianę ognia i stać się jej częścią. Ktoś spłonął żywcem, dając innym szansę na ocalenie. Choćby maleńką, ale jednak.

`Kiedy pierwszy raz usłyszałem tytuł Mrówańcza, zapytałem, pewnie podobnie jak i Wy: Co?! A potem przeczytałem książkę i nie miałem żadnych wątpliwości. Dlatego że mimo dziwnego tytułu to mocna i sugestywna powieść. Z pewnością jedna z najlepszych w Uniwersum Metra 2033. Niepodobna do innych. Pasjonująca, a do tego mroczna i liryczna`.

Dmitry Glukhovsky

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

368

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14x21 cm

ISBN

978-83-63944-62-9

Wydawca

Insignis Media

Autor

Rusłan Mielnikow

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel