Ucieczka na szczyt. Rutkiewicz, Wielicki, Kurtyka, Kukuczka

Ucieczka na szczyt. Rutkiewicz, Wielicki, Kurtyka, Kukuczka

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Ucieczka na szczyt. Rutkiewicz, Wielicki, Kurtyka, Kukuczka

  • Ucieczka na szczyt. Rutkiewicz, Wielicki, Kurtyka, Kukuczka
- + Dopasuj

Ucieczka na szczyt. Rutkiewicz, Wielicki, Kurtyka, Kukuczka

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Książka opisuje `Złotą Erę` polskiego himalaizmu, pokazując wkład Polaków w historię światowego wspinania. Autorka spędziła w Polsce sporo czasu, przemierzając ją wzdłuż i wszerz, rozmawiając z wybitnymi himalaistami jak Krzysztof Wielicki, Wojciech Kurtyka, Janusz Majer, Artur Hajzer, Maciej Pawlikowski, Maciej Berbeka i innymi.
Oczywiście w bogato ilustrowanej książce nie zabraknie wspomnień o Jerzym Kukuczce, Wandzie Rutkiewicz, Andrzeju Heinrichu, Gienku Chrobaku, Tadeuszu Piotrowskim i wielu, wielu innych.
Niewątpliwie `Ucieczka na szczyt` to dla każdego miłośnika gór i alpinizmu pozycja obowiązkowa.
Ogólne

Autor

Bernadette McDonald

Ilość stron

374

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa twarda

Format

18x22.5 cm

ISBN

978-83-268-0758-9

Wydawca

Agora SA

Czasy się zmieniają i zmienia się sposób w jaki oglądamy rozmaite treści. Jeszcze niedawno przeglądaliśmy z ciekawością program telewizyjny, zaznaczając długopisem interesujące nas programy i pamiętaliśmy o tym, żeby przewinąć kasetę, zanim oddamy ją do wypożyczalni. Obecnie żyjemy w czasach filmów i seriali dostępnych online na życzenie.

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel