Tajemnica Composteli

Tajemnica Composteli

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Tajemnica Composteli

  • Tajemnica Composteli
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Tajemnica Composteli

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Czy grób świętego Jakuba skrywa jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic Zachodu?

Wszystko wskazywało na to, że dzień 28 stycznia 1879 roku powinien zapisać się w historii chrześcijaństwa. Po wielu dniach wykopalisk w katedrze w Composteli odnaleziono grób, w którym jakoby spoczywały szczątki świętego apostoła. Ale odkrycie to wywołało szok i niedowierzanie...

„Tajemnica Composteli” to znakomite dzieło z gatunku fikcji historycznej. Opierając się na solidnych badaniach i posługując zręczną narracją autor odsłania życie, myśli i działania Pryscyliana, jednej z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci IV wieku. Sprawia, że zatapiamy się w skomplikowanym świecie imperium rzymskiego. Alberto S. Santos odtwarza nastroje, postaci i idee, które nas wciągają, jednocześnie prowokując swoją aktualnością.
Manuela Martins

Żaden współczesny człowiek obdarzony zmysłem krytycznym, nawet najgorliwszy katolik, nie jest w stanie zaręczyć, że w Santiago de Compostela spoczywa święty Jakub.
Miguel de Unamuno

Alberto S. Santos jest adwokatem, ukończył studia na Portugalskim Uniwersytecie Katolickim. „Tajemnica Composteli” jest jego trzecią powieścią, wcześniejsze to: „A Escrava de Córdova” (Niewolnica z Cordoby) i „A Profecia de Istambul” (Proroctwo ze Stambułu).
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x21.5 cm

ISBN

978-83-8031-468-9

Wydawca

Świat Książki

Autor

Alberto S. Santos

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel