Szybkie samochody

Szybkie samochody

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Szybkie samochody

  • Szybkie samochody
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Szybkie samochody

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Od czasu pierwszych automobili sprzed ponad stu lat, ludzie owładnięci są pragnieniem zarówno podróżowania, jak i po prostu jeżdżenia szybko. Pionierów motoryzacji zachwycało osiągnięcie prędkości 100 km/h, ale nie poprzestali na tym i już w parę lat później zdołali przekroczyć 160 km/h.
W latach 80. wśród producentów trwał wyścig o to, kto pierwszy przekroczy próg 320 km/h, a kiedy dokonało tego co najmniej kilka samochodów, wszystkie je przebił z górą tysiąckonny Bugatti Veyron, zaprojektowany tak, by na długo rozstrzygnąć ten wyścig na swoją korzyść. Dość powiedzieć, że rozpędza się on do ponad 400 km/h.
Ta książka z fascynacją opisuje niektóre spośród najszybszych, najbardziej ekscytujących i sprawiających kierowcom największą przyjemność samochodów lat powojennych. Omawia ona szczegółowo sześćdziesiąt takich pojazdów, wymieniając ich cechy charakterystyczne i podając dane techniczne, w tym oczywiście osiągi. Ilustrowana jest pięknymi zdjęciami i opatrzona notami typu „jak rozpoznać” dany model.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

22x21.5 cm

ISBN

978-83-274-4983-2

Wydawca

Olesiejuk

Autor

Philip Raby

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel