Sześć dni w Leningradzie

Sześć dni w Leningradzie

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Sześć dni w Leningradzie

  • Sześć dni w Leningradzie
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Sześć dni w Leningradzie

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Nieopowiedziana dotąd historia podróży, która dała początek uwielbianej przez miliony czytelniczek trylogii. Równie emocjonująca i chwytająca za serce jak dzieje Tatiany i Aleksandra.

Paullina Simons urodziła się w Leningradzie, ale w 1973 roku jako  dziesięcioletnia dziewczynka wyjechała wraz z rodziną ze Związku Radzieckiego, jak jej się wydawało, na zawsze. W 1998 roku wróciła jednak, żeby zbierać materiały do powieści `Jeździec miedziany`. Podczas sześciu dni pobytu w Petersburgu towarzyszył jej ojciec, Jurij Handler, szef sekcji rosyjskiej Radia Wolna Europa. Dla obojga była to przede wszystkim podróż sentymentalna: powrót do dawnych, dobrze znanych miejsc i spotkania z przyjaciółmi.  W rodzinnym mieście Paullina uświadomiła sobie, że tak naprawdę Leningrad będzie nosić w sobie do końca życia, bo choć w młodości rozpaczliwie starała się zostać Amerykanką, jej dusza pozostała boleśnie rosyjska.

Paullina Simons jest autorką wielu bestsellerowych powieści, z których największą sławę przyniosła jej saga o losach Tatiany i Aleksandra: Jeździec miedziany, Tatiana i Aleksander, Ogród Letni. Polecamy również Dzieci wolności i Bellagrand opisujące burzliwe dzieje rodziców Aleksandra, a także powieści Jedenaście godzin, Czerwone liście i Tully.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Paullina Simons

Ilość stron

352

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7943-889-1

Wydawca

Świat Książki

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel