Spacerownik wrocławski 2. Nowe trasy

Spacerownik wrocławski 2. Nowe trasy

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Spacerownik wrocławski 2. Nowe trasy

  • Spacerownik wrocławski 2. Nowe trasy
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Spacerownik wrocławski 2. Nowe trasy

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

KOLEJE JEDNEJ ULICY - NA TRAKCIE ŚWIDNICKIM - TRZY RYNKI - URODA BOGACTWA - PANISKA Z PAŃSKIEJ - CUDA NAD ODRĄ - NIE TAKA ŚWIĘTA DZIELNICA - PROMENADA NIE OD PARADY - MIASTO Z 1001 NOCY - NAD DACHAMI WROCŁAWIA

Tylko we Wrocławiu spotkacie na podwórku starej kamienicy ludwisarza mordercę, przekonacie się, jak zbić fortunę na bawarskim piwie, zanurzycie się w klimat szalonych lat 20. i poczujecie chłód cienia, który rzucają Wrota Dżumy.

Dziesięć tras spacerowych wiedzie przez miejsca popularne i kompletnie zapomniane. Takie, które dobrze wyglądają w eleganckich albumach, i takie, w które zapuszczają się tylko prawdziwi odkrywcy. `Cuda nad Odrą` to nie tylko barokowe dzieła sztuki i złoto jezuitów, ale także XIX-wieczne czynszówki

na Nadodrzu, kryjące w zrujnowanych sieniach stiuki i bajecznie kolorowe kafle. W dawnej dzielnicy żydowskiej natraficie na ślady po bogatych arystokratach i przekonacie się, dlaczego na ulicy św. Antoniego podają kawę z ciasteczkową trumienką. Na dworcu czekać będą na Was smok i cesarski salon, a Iustitia strzegąca wrót sądu opowie, jak to sąd chciał ją oślepić.

Przekonacie się, że Wrocław to miasto z tysiąca i jednej nocy (spacer nocny to punkt obowiązkowy), i obejrzycie je z lotu ptaka. To może być początek pięknej znajomości, a nawet wielkiego uczucia.

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

360

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-268-2260-5

Autor

Beata Maciejewska

Oprawa

oprawa zintegrowana , Półtwarda

Format

16.5x22 cm

ISBN

978-83-268-2260-5

Gatunek

Przewodnik

Seria

Biblioteka Gazety Wyborczej

Wydawca

Agora SA

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel