Seks na wysokich obcasach 2

Seks na wysokich obcasach 2

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Seks na wysokich obcasach 2

  • Seks na wysokich obcasach 2
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Seks na wysokich obcasach 2

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
ROZMOWY BEZ TABU o seksualności, sztuce kochania i naszym codziennym (i niecodziennym) życiu intymnym stały się znakiem rozpoznawczym autorek tej książki - dr Alicji Długołęckiej - jednej z najlepszych i najpopularniejszych polskich edukatorek seksualnych i Pauliny Reiter, redaktorki naczelnej „Wysokich Obcasów”.
W swojej drugiej (po „Seksie na wysokich obcasach”) książce rozmawiają o tym jak odbić się od dna po rozstaniu o trzeciej bramie czyli pogłębionym kobiecym orgazmie o życiu i pożyciu w związkach, w których partnerów dzieli duża różnica wieku o tym, jak poradzić sobie z seksoholizmem i seksoholikiem o samotności z mężczyzną i bez o tym, jak rozmawiać o seksie bez lęku i wstydu o poliamorii bez uprzedzeń i mitów o seksie na odległość o seksie osób niepełnosprawnych o zdrowiu seksualnym i seksie seniorów.

„Seks na wysokich obcasach 2" chłonęłam jak uzdrawiające, kryształowe górskie powietrze. To wspaniałe rozmowy, pełne bezcennych rad i wskazówek, które powinny być biblią każdej współczesnej kobiety, bez względu na wiek. Przeczytanie i „przeżycie" tej książki gwarantuje, że łatwiej nam będzie żyć mądrzej i szczęśliwiej.
Polecam z całego serca! Urszula Dudziak
Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

240

Rok Wydania

2016

ISBN

97883268-2410-4

Autor

Alicja Długołęcka , Paulina Reiter

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Gatunek

Poradnik

Wydawca

Agora SA

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel