Ściana sekretów. Wiem, kto go zabił

Ściana sekretów. Wiem, kto go zabił

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Ściana sekretów. Wiem, kto go zabił

  • Ściana sekretów. Wiem, kto go zabił
- + Dopasuj

Ściana sekretów. Wiem, kto go zabił

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nowa książka pierwszej damy irlandzkiego kryminału.
Połączenie powieści detektywistycznej i thrillera psychologicznego.


W parku przy ekskluzywnej szkole dla dziewcząt na przedmieściach Dublina zostają odnalezione zwłoki szesnastoletniego Chrisa Charpera.
Rok po tragicznej śmierci na „ścianie tajemnic” – korkowej tablicy, na której dziewczęta ze szkoły Świętej Kildy anonimowo zwierzają się ze swych sekretów – pojawia się zdjęcie chłopaka, opatrzone podpisem: „Wiem, kto go zabił”. Detektyw Stephen Moran z wydziału spraw niewyjaśnionych dostrzega szansę dla swojej kariery i decyduje się podążyć tym tropem. Razem z detektyw Antoinette Conway wchodzi w świat nastolatek, uwikłanych we wzajemne relacje i animozje, który okazuje się o wiele bardziej niebezpieczny i złowrogi, niż mogliby przypuszczać doświadczeni detektywi.

Złożoność ludzkiej natury w książkach Tany French dalece wykracza poza to, co zwykle oferują nam autorzy kryminałów. Jeśli diabeł kryje się w szczegółach, Tana French jest stuprocentową satanistką!
“LA Review of Books”
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7985-748-7

Wydawca

Albatros

Autor

Tana French

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel