Rozważna i romantyczna

Rozważna i romantyczna

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Rozważna i romantyczna

  • Rozważna i romantyczna
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Rozważna i romantyczna

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Po śmierci męża pani Dashwood wraz z dziećmi opuściła ukochany dom i zamieszkała w posiadłości Barton. Dwie z jej córek - panny na wydaniu - choć różne pod względem charakterów, tak samo szukają szczęścia i miłości. Uczuciowa, impulsywna Marianna marzy o mężczyźnie szarmanckim, wrażliwym, lubiącym te same lektury co ona. Łagodna i rozważna Eleonora odda serce jedynie człowiekowi spokojnemu i odpowiedzialnemu. Niestety świat, którym - zamiast prawdziwych uczuć - rządzi pozycja społeczna i pieniądz, może boleśnie rozczarować te pełne uroku, ufne kobiety...

Jane Austen (1775-1817) - autorka utworów poświęconych życiu codziennemu angielskiej ziemiańskiej prowincji XIX wieku. Jej najbardziej znane powieści to: Rozważna i romantyczna, Duma i uprzedzenie, Emma oraz Mansfield Park. Celne obserwacje ówczesnego społeczeństwa i wnikliwe portrety psychologiczne kobiet sprawiają, że utwory Austen, chętnie ekranizowane, do dziś cieszą się popularnością.

W serii Angielski Ogród dotychczas ukazały się: Duma i uprzedzenie, Opactwo Northanger, Rozważna i romantyczna Jane Austen oraz Panie z Cranford, Północ i Południe, Żony i córki Elizabeth Gaskell. Kolejne tytuły już wkrótce.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13x20 cm

ISBN

978-83-8031-265-4

Wydawca

Świat Książki

Autor

Jane Austen

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel