Roger Waters. Człowiek za murem

Roger Waters. Człowiek za murem

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Roger Waters. Człowiek za murem

  • Roger Waters. Człowiek za murem
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Roger Waters. Człowiek za murem

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Dla jednych jest liderem Pink Floyd z klasycznego okresu działalności grupy. Dla innych pomysłodawcą i głównym autorem albumów zaliczanych do największych w historii rocka – „The Dark Side of the Moon”, „Wish Yoo Were Here” czy „The Wall”. Dla jeszcze innych jednym z najbardziej oryginalnych i utalentowanych tekściarzy swojego pokolenia. Dla wszystkich pozostaje zagadką. Jest gwiazdą rocka, która nie tylko odżegnuje się od gwiazdorstwa, ale przez większą część kariery otwarcie na nie narzeka. Trudno jednak byłoby go nazwać człowiekiem pełnym sprzeczności. Roger Waters jest osobowością, której w ogóle nie da się zaklasyfikować.

Książka Dave`a Thompsona jest pierwszą pełną biografią muzyka. Ukazuje całe jego życie, od dzieciństwa w pogrążonej w wojnie Anglii po rozliczne boje, które Waters osobiście później toczył - z kolegami z Pink Floyd, z publicznością, a przede wszystkim z samym sobą. Obfitująca we wnikliwe analizy i unikatowe wywiady, prezentująca szczegółową dyskografię książka rozbiera mur, cegła po cegle, żeby odsłonić w całej chwale stojącego za nim człowieka.

Dave Thompson jest brytyjskim pisarzem mieszkającym obecnie w Newark w USA. Współpracował m.in. z czasopismami `Melody Maker`, `Mojo`, `Q` i `Rolling Stone`, a także ze stroną internetową All Music Guide. Napisał ponad 100 książek, w tym poświęcone takim wykonawcom jak U2, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers, Genesis, David Bowie i Kurt Cobain. W Polsce ukazały się „The Cure” (z Jo-Ann Greene) oraz „Deep Purple. Smoke on the Water. Opowieść o dobrych nieznajomych”.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

288

Rok Wydania

2014

Oprawa

twarda oprawa w obwolucie

Format

15.5x23.5 cm

ISBN

978-83-7818-528-4

Wydawca

Rebis

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel