Przewaga Bourne’a

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Przewaga Bourne’a

  • Przewaga Bourne’a
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Przewaga Bourne’a

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

W nowej porywającej i wciągającej powieści o Jasonie Bournie jej bohater wyrusza na niewykonalną misję. Podczas odbywającego się w Katarze politycznego spotkania na szczycie musi wcielić się w ministra po to, aby ochronić przed zamachem prawdziwego wysokiego urzędnika państwowego. W trakcie spotkania do pomieszczenia wpadają uzbrojeni napastnicy i zabijają wszystkich poza Bourne`em. Okazuje się jednak, że ich celem wcale nie jest minister, za którego podaje się Bourne, lecz... sam Bourne.

Porwany i przewieziony do podziemnego bunkra Bourne trafia przed oblicze osławionego terrorysty przedstawiającego się jako El Ghadan (`Jutro`). El Ghadan przetrzymuje w charakterze zakładników Sorayę Moore, byłą szefową operacji Treadstone i bliską znajomą Bourne`a, oraz jej dwuletnią córkę.

Tymczasem prezydent Stanów Zjednoczonych pośredniczy w zmierzających do zawarcia historycznego traktatu pokojowego negocjacjach pomiędzy Izraelczykami a Palestyńczykami, El Ghadan gotów jest posunąć się do ostateczności, byle zapobiec podpisaniu tego porozumienia. Żąda od Bourne`a podjęcia się misji zabicia prezydenta. Jeśli Bourne odmówi, Soraya i jej córka zginą.

Bourne musi dokonać trudnego wyboru: ocalić Sorayę i jej córeczkę albo prezydenta...

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-8053-170-3

Wydawca

Burda Książki

Autor

Eric van Lustbader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel