Przebudzenie

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Przebudzenie

  • Przebudzenie
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Listopad 1920 roku. Londyn czeka na sprowadzenie zwłok Nieznanego Żołnierza z Francji, trzy kobiety zmagają się, każda na swój sposób, z poczuciem straty: Hettie, fordanserka, za sześć pensów tańczy z gośćmi walca w Hammersmith Palais, Evelyn, która haruje na podrzędnej posadzie w wydziale rent i emerytur, i Ada, gospodyni domowa, którą dręczą wizje nieżyjącego syna. Pewnego dnia do Ady przychodzi młody mężczyzna. Nosi w sobie wojenną tajemnicę, która połączy te kobiety i ukoi, a zarazem rozedrze im serca.
Przebudzenie to trzy splecione historie życia, uchwycone na pograniczu czasów imperialnych i nowoczesnych, które obrazują kraj w zaraniu nowej ery, w dobie, gdy odczucia narodu zmieniły się na zawsze.

„Fascynująca i przejmująca powieść, która opowiada o bolesnych przeżyciach będących pokłosiem wojny. Zachwyciłam się tą książką`.
Rachel Joyce, autorka „Niezwykłej wędrówki Harolda Fry”

„Napisana ze współczuciem i przenikliwością... Wzruszające i oryginalne spojrzenie na pełen udręki pokój, który nastał po pierwszej wojnie światowej`.
Chris Cleave, autor „Między nami”

„Powieść, która urzeka i uwodzi`.
Sadie Jones, autorka „The Outcast”

Anna Hope urodziła się w Manchesterze. Studiowała na Uniwersytecie Oksfordzkim i w Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej. „Przebudzenie” to jej debiut powieściowy.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x21.5 cm

ISBN

978-83-7943-706-1

Wydawca

Świat Książki

Autor

Anna Hope

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel