Plan na życie

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Plan na życie

  • Plan na życie
- + Dopasuj
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Znalezienie miłości po raz pierwszy jest darem. Kiedy młoda wdowa Kate Waithman znajduje ją po raz drugi, zdaje sobie sprawę, jak wielkie miała szczęście. Kate, muzykoterapeutka z Nowego Jorku, właśnie zaręczyła się z przystojnym, odnoszącym sukcesy mężczyzną. Otwiera się przed nią szansa na wspaniałe życie. Na przeszkodzie jednak stają dziwne, niespokojne sny o pierwszym mężu, które nagle zaczynają ją nawiedzać. W tych snach mąż Kate żyje, nie zginął dwanaście lat temu, a w dodatku mają córkę Hannah. Obrazy i uczucia są tak żywe, że Kate zastanawia się, co mogą oznaczać. Czy Patrick próbuje jej coś przekazać? A może po prostu ona boi się skorzystać z drugiej szansy na szczęście?
Powoli senny świat dostarcza Kate rozmaitych wskazówek. Gdy łączy je ze sobą, odkrywa nieoczekiwaną prawdę.

Zajmująca lektura, napisana w dobrym tempie i z czułością.
„Kirkus Revievs”

Kristin Harmel pisze z taką intuicją i sercem, że bohaterowie jej książek zostaną z wami na długo po zakończeniu lektury.
Emily Giffin, autorka bestsellerów „New York Timesa”

Kristin Harmel jest autorką powieści dla kobiet i dla młodzieży, które zostały przetłumaczone na wiele języków. W Polsce nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazała się jej powieść Słodycz zapomnienia. Od 2000 roku pracuje jako dziennikarka dla magazynu „People”. Mieszka w Orlando na Florydzie.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x21.5 cm

ISBN

978-83-8031-293-7

Wydawca

Świat Książki

Autor

Harmel Kristin

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel