Opowiem ci mroczną historię. Zbiór opowiadań grozy

Opowiem ci mroczną historię. Zbiór opowiadań grozy

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Opowiem ci mroczną historię. Zbiór opowiadań grozy

  • Opowiem ci mroczną historię. Zbiór opowiadań grozy
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Opowiem ci mroczną historię. Zbiór opowiadań grozy

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zapraszamy do mrocznego świata wykreowanego przez jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy grozy, który potrafi wywołać u odbiorcy gęsią skórkę, ale też często zainspirować do głębszych przemyśleń. Zbiór „Opowiem ci mroczną historię” usatysfakcjonuje zarówno zdeklarowanych miłośników horroru, jak i czytelników sporadycznie sięgających po ten rodzaj literatury.

„Opowiem ci mroczną historię” to pierwszy zbiór krótszych tekstów autorstwa Stefana Dardy. Zawarte w nim utwory powstawały przez kilka lat i są niejako zwieńczeniem oraz podsumowaniem pierwszego etapu twórczości autora. W publikacji można znaleźć opowiadania, które czytelnicy mogli poznać już wcześniej – jak choćby nominowane do Nagrody Zajdla „Ostatni telefon” i „Spójrz na to z drugiej strony” – czy tytułowe „Opowiem ci mroczną historię”, opublikowane wcześniej w jednej z polskich antologii grozy oraz za granicą.

Zbiór zawiera też teksty nigdzie wcześniej niepublikowane, jak chociażby utwór „Nika” (Stefan Darda mierzy się w nim ze znaną ze słowiańskiej mitologii postacią wampira) czy opowiadanie „Pierwsza z kolei” – poruszający formą i przerażający realizmem tekst niezawierający wątków fantastycznych.
Ogólne

Producent

Music Net

Wydawca

Heraclon International

Autor

Stefan Darda

Czyta

Roch Siemianowski

Gatunek

Horror , Zbiór opowiadań

Nośnik

CD

Czas trwania

10:10:00

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel