OKRAGLY PRZEKRET

OKRAGLY PRZEKRET

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

OKRAGLY PRZEKRET

  • OKRAGLY PRZEKRET
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

OKRAGLY PRZEKRET

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Korupcja jest niczym nowotwór. Niedokładnie wycięta z życia publicznego potrafi odradzać się na różne sposoby, w różnej formie. Czy dziś, kilka lat po rozbiciu piłkarskiej mafii, możemy mieć pewność, że mecze ligowe są czyste? Chcielibyśmy, ale nie możemy mieć takiej pewności.
Powieść `Okrągły przekręt` to fikcyjna, ale maksymalnie uwiarygodniona historia procesu odradzania się sieci układów korupcyjnych. To ponura wizja polskiego piłkarskiego światka od lat trawionego korupcyjnym wirusem. Jest to oficjalnie wirus usunięty, ale uparcie odradzający się w nowej, trudniejszej do wykrycia formie.
Umiejętność dyskretnego `drukowania` to jedna z najważniejszych `zalet` arbitra piłkarskiego. Umiejętność oddzielania prawdy od fałszu to wielki atut dziennikarza, szczególnie przydatny w starciu z pajęczyną kłamstw i manipulacji. Sędzia Maciej Bojarski i dziennikarz Marcin Faron tylko pozornie `grają w jednej drużynie`. Łączą ich złudzenia pozornych szans na zmianę. Czy któryś z nich wykorzysta swoją szansę w walce z korupcyjnym nowotworem?
Ogólne

Autor

Maurycy Nowakowski

Ilość stron

360

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-63885-10-6

Wydawca

Anakonda

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel