Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

  • Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji
- + Dopasuj

Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Kolejna książka Konrada Gacy, znanego i cenionego specjalisty ds. leczenia otyłości i motywatora. Człowieka, który pomógł już tysiącom ludzi zapanować nad nadwagą i otyłością.

`Obudź w sobie wojownika` to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu.

Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami - opowiada historię walki o zdrowie córeczki, przywołuje najtrudniejsze momenty w swoim życiu, by wszystkim nam pokazać, że każdy cel jest na `wyciągnięcie ręki`. Stawia również niełatwe pytania i oczekuje na nie odpowiedzi.

Ta książka jest jak rozmowa z przyjacielem - pokazuje, w jaki sposób i dlaczego warto walczyć o siebie.

To intensywny zastrzyk siły i motywacji, polecany wszystkim, którym tego brakuje. Lektura idealna dla tych, którzy chcą czuć się szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi, którzy chcą `obudzić w sobie wojownika`!

`Bo przecież każdy z nas ma w sobie wojownika. Taka po prostu jest nasza natura, chociaż często o tym zapominamy. Zapominamy, że opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafić przenosić góry, to opowieść o każdym z nas`.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

17x22 cm

ISBN

978-83-8053-137-6

Wydawca

Burda Książki

Autor

Konrad Gaca

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel