Nocarz. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 1

Nocarz. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 1

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nocarz. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 1

  • Nocarz. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 1
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Nocarz. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 1

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Praca w służbach specjalnych niektórych może pociągać, innych odstraszać. Wiadomo — stres, narażanie życia i jeszcze obowiązek, który każe trzymać język za zębami. Nie jest łatwo. Ale dla niektórych to sposób na życie. Dzięki ciągłej dawce adrenaliny we krwi czują, że istnieją. Taką drogę wybrał również bohater książki Magdaleny Kozak. Służbie dla Ojczyzny gotowy był poświęcić wszystko. Dostał nowe życie, nową tożsamość, nową misję. Trafił do tajnej jednostki ABW, która pod przykrywką standardowych działań, zajmowała się walką z Renegatami — groźnym rodem wampirów. Stosując coraz nowsze i brutalniejsze metody Renegaci pozyskiwali świeży, życiodajny pokarm i niebezpiecznie szybko powiększali swoje szeregi. Vesper stanął przed wyborem: ile można poświęcić dla obrony innych, ofiarować własne życie? A co będzie, jeśli wówczas sam zostanie wampirem?

Książka Magdaleny Kozak przedstawia intrygującą wizję polskiej rzeczywistości, w której rozgrywają się rzeczy, o jakich zwykłym obywatelom nawet się nie śniło. Nic w tej książce nie jest jednoznaczne, nawet dobro. Żaden bohater nie jest jednowymiarowy. Ta historia na pewno cię zaskoczy.

Jeśli myślałeś, że wampiry nie istnieją, zobacz jak bardzo się myliłeś...

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

498

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7964-080-5

Wydawca

Fabryka Słów

Autor

Magdalena Kozak

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel