Nim zawisną. Trylogia Pierwsze Prawo. Księga 2

Nim zawisną. Trylogia Pierwsze Prawo. Księga 2

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nim zawisną. Trylogia Pierwsze Prawo. Księga 2

  • Nim zawisną. Trylogia Pierwsze Prawo. Księga 2
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Nim zawisną. Trylogia Pierwsze Prawo. Księga 2

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Jak bronić miasta, które jest otoczone przez wrogów i infiltrowane przez zdrajców, kiedy sojusznikom nijak nie możesz zaufać, a twój poprzednik przepadł bez śladu? Nawet oprawca miałby ochotę uciec jak najdalej (gdyby tylko mógł poruszać się bez laski), a inkwizytor Glokta musi poznać odpowiedzi, zanim gurkhulska armia załomocze do bram.
Północni przekroczyli granicę Anglandu i szerzą spustoszenie w tej mroźnej krainie. Książę Ladisla jest gotowy odeprzeć ich i zyskać wieczną chwałę… Ma tylko jeden problem: najgorzej uzbrojoną, najgorzej wyszkoloną i najgorzej dowodzoną armię na świecie.
Tymczasem Bayaz, Pierwszy Wśród Magów, prowadzi grupę odważnych poszukiwaczy przygód na wyprawę wśród ruin przeszłości. Kobieta powszechnie znienawidzona na Południu, mężczyzna budzący największą zgrozę na Północy i najbardziej egoistyczny młodzik w Unii to dość niezwykła zbieranina. Razem mogliby jednak stworzyć zabójczą kompanię – gdyby nie fakt, że serdecznie się nie cierpią.
Odkrywanie prastarych tajemnic. Krwawe bitwy, zwycięskie i przegrane. I przebaczenie dla zajadłych wrogów – jednak nie wcześniej, nim zawisną.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x20 cm

ISBN

978-83-7480-634-3

Wydawca

MAG

Autor

Joe Abercrombie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel