Nikt. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 3

Nikt. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 3

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nikt. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 3

  • Nikt. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 3
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Nikt. Cykl Tajne Akta Vespera. Tom 3

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Czasami po prostu trzeba być NIKIM, by coś znaczyć

Krwawe akcje jednostek specjalnych to dopiero początek rozpaczliwej walki o przetrwanie. Co zwycięży: pojednanie, instynkt łowcy, fanatyczna wiara?

Przeznaczenie zbliża się taktycznym krokiem komandosa. Spogląda lufą wycelowanego glocka. Uderzy furią pierwotnego drapieżcy. Kły w śmiertelnej ciszy nocy. Syk zabójczych 9 mm Para. Zew drapieżnika, zew krwi, żądza mordu. W jednych i drugich, choć tak różnych, takie same...

Renegaci i Nocarze - Ciemna Strona Nocy nie rozmawia z Jasną. Nie ma o czym. Rozpadł się cały świat ich dążeń i przekonań. Przez Niego... Reszty dopełni trzeci gracz.

Renegaci i Nocarze – dawni przyjaciele są przekleństwem Vespera. Wciąż przykuty jest do nich łańcuchem solidarności, której nie rozumie, która trzyma go na uwięzi jak psa.

Na dnie rozpaczy, pośrodku morza nienawiści, w bagnie pogardy - wszędzie tam może zakiełkować ziarno nadziei. Czasami, po prostu, trzeba być NIKIM by coś znaczyć. By coś przetrwało...

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

340

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7964-082-9

Wydawca

Fabryka Słów

Autor

Magdalena Kozak

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel