Niezła draka, Drapak!, tom 2. Cypel strachu

Niezła draka, Drapak!, tom 2. Cypel strachu

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Niezła draka, Drapak!, tom 2. Cypel strachu

  • Niezła draka, Drapak!, tom 2. Cypel strachu
- + Dopasuj

Niezła draka, Drapak!, tom 2. Cypel strachu

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Drugi tom przygodowej opowieści dla dzieci narysowanej w nowoczesnym stylu cartoonowym. Kontynuacja historii nagrodzonej w drugiej edycji "Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci".
Kornel jest z pozoru spokojnym właścicielem antykwariatu, ale kiedy zachodzi potrzeba, zakłada kostium i staje się superbohaterem znanym jako Drapak. Walczy ze złoczyńcami atakującymi Miasto Nasze oraz pomaga potrzebującym. Teraz wsparcia potrzebuje strachliwy Szeryf, który nie może sobie poradzić z plagą porwań dzieci. Drapak rusza tropem nieuchwytnego złoczyńcy, lecz śledztwo komplikują mu problemy osobiste z najbliższym przyjacielem i dziewczyną, która mu się podoba. W końcu jednak trafia na ślad porywacza i odkrywa niezwykłe motywy jego postępowania. Bohater Miasta Naszego będzie musiał wykorzystać cały swój spryt, aby rozwikłać sprawę, a jednocześnie zachować w tajemnicy swoją prawdziwą tożsamość.
Scenariusz komiksu napisał Bartosz Sztybor, a rysunki są dziełem łodzianina Tomasza Kaczkowskiego, członka zimnofalowego zespołu Wieże Fabryk.
Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

48

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-281-1837-9

Autor

Bartosz Sztybor

Oprawa

Miękka

Gatunek

Komiks

Seria

Niezła draka, Drapak!

Wydawca

Egmont

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel