Nie jesteś sam: Michael oczami brata

Nie jesteś sam: Michael oczami brata

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nie jesteś sam: Michael oczami brata

  • Nie jesteś sam: Michael oczami brata
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Nie jesteś sam: Michael oczami brata

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Jej autor Jermaine Jackson znał Michaela tak, jak mógł go znać tylko brat. W „Nie jesteś sam: Michael oczami brata” Jermaine rzuca nowe światło na człowieka skrytego za maską supergwiazdy, na tożsamość, która zbyt długo pozostawała w ukryciu.
„Nie jesteś sam: Michael oczami brata” to obraz prawdziwego Michaela: dziecka, które pod adresem 2300 Jackson Street, Gary w stanie Indiana, dzieliło z Jermainem piętrowe łóżko, brata, z którym razem śmieli się, płakali i oddawali się wspomnieniom, chłopca który dorósł i stał się legendą.
„Nie jesteś sam: Michael oczami brata” to surowa, szczera i bardzo poruszająca biografia, której celem jest pokazanie Michaela Jacksona jako człowieka, a nie legendę, widzianego oczami brata. Jermaine Jackson znał Michaela tak, jak mógł go znać tylko brat. Tą książką chce pokazać najbardziej prawdziwy obraz Michaela, opisać kim był i co go ukształtowało.
„Nie jesteś sam: Michael oczami brata” to intymny portret Michaela Jacksona, rzucający nowe światło na jego prywatne życie. Jest to zaproszenie do odkrycia prawdziwego charakteru Michaela, jego wewnętrznych przekonań i ukrytych uczuć – najskrytszych myśli osoby, która zawzięcie strzegła swojego prywatnego życia.
„To jest prawda, jaką znamy. Przeczytałem tak wiele o tym, co ludziom się wydaje, że wiedzą o Michaelu… ale ta książka jest o tym, co się naprawdę zdarzyło. ” Jermaine Jackson
Ogólne

Autor

Jermaine Jackson

Ilość stron

366

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa twarda

Format

17x24.5 cm

ISBN

978-83-934595-6-8

Wydawca

Dream Books

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel