Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć. Tom 1: 1981-1991

Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć. Tom 1: 1981-1991

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć. Tom 1: 1981-1991

  • Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć. Tom 1: 1981-1991
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć. Tom 1: 1981-1991

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
METALLICA to jeden z największych zespołów wszech czasów. Kwartet z Kalifornii na całym świecie sprzedał ponad 100 milionów płyt, zdobył dziewięć nagród Grammy, a pięć jego kolejnych albumów trafiło na szczyt amerykańskiej listy przebojów „Billboard”.
Ale jego historia to coś więcej niż komercyjny sukces i pochwały krytyków – jego droga od obskurnych garażów w Los Angeles na najsłynniejsze stadiony świata naznaczona była bólem i dramatami.
NARODZINY. SZKOŁA. METALLICA. ŚMIERĆ to pełny obraz „Led Zeppelin swojego pokolenia”. To historia o rodzinie, przyjaźni, wierze w siebie i w spełnienie swoich marzeń, opowiedziana za pomocą wywiadów z zespołem i jego najbliższym otoczeniem.
Paul Brannigan i Ian Winwood opisują, jak Metallice udało się wyprzedzić swoją konkurencję. Tom I (obejmujący pierwszą połowę tej epickiej historii) koncentruje się na drodze zespołu do międzynarodowej sławy, aż do wydania przełomowego, Czarnego Albumu.
Paul Brannigan i Ian Winwood to dwaj czołowi, brytyjscy autorzy piszący o muzyce. Brannigan, który napisał Oto moje (po)wołanie: życie na rock’n’Grohlowo, udziela się w magazynach „Rolling Stone”, „Classic Rock”, „Q” i „Metal Hammer”. Winwood pisał zaś do „Rolling Stone’a”, „Guardiana”, „Mojo”, „Kerrang!” i „NME”, pracuje też dla BBC.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Ian Winwood , Paul Brannigan

Ilość stron

340

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-64373-15-2

Wydawca

In Rock

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel