Mroczny triumf

Mroczny triumf

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mroczny triumf

  • Mroczny triumf
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Mroczny triumf

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Zemsta jest słodka.

Ekscytujący sequel `Posępnej litości`

Sybella jest bezwzględną zabójczynią, służebnicą śmierci wyszkoloną przez zakonnice z Mortain. Do dziś nosi blizny będące świadectwem krzywd, jakich doznała od ojca.

Mroczna przeszłość nie przestała jej jednak nawiedzać, szuka więc zemsty. Tym razem nie będzie litości.

Nie przybyłam do zakonu Świętego Mortaina całkiem zielona. Miałam już wtedy za sobą trzy trupy i dwóch kochanków. Mimo to mogłam się tam nauczyć wielu rzeczy, od siostry Serafiny stosowania trucizn, od siostry Thominy posługiwania się ostrzem, a od siostry Arnette, niczym map konstelacji gwiazd, umiejscowienia najwrażliwszych punktów na ciele mężczyzny, w które to ostrze najskuteczniej wbić.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

504

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7574-942-7

Wydawca

Fabryka Słów

Autor

Robin LaFevers

4 na 5

\"Mroczny triumf\" będący kontynuacją \"Posępnej litości\", w której to Czytelnikowi dane było poznać zabójczynię Sybellę, to książka o fabule wciągającej już od pierwszych stron. Robin LaFevers zabiera odbiorcę do ciekawie skonstruowanego świata pełnego żywych, interesujących postaci, które przykuwają uwagę. Akcja toczy się wartko, czytając powieść nie ma szansy na nudę. Autorka zadbała o to, by nie zabrakło napięcia i emocji. Książka utrzymuje poziom swojej poprzedniczki, a pokuszę się nawet o stwierdzenie, iż jest od niej lepsza. Polskie wydanie \"Mrocznego triumfu\" przedstawia sobą przyciągającą oko szatę graficzną. Polecam wszystkim fanom epoki, w jakiej osadzono przygody Sybelli, osobom lubiącym szczęk oręża i tajemnice oraz tym, którzy mają ochotę na 500 stron pełnej zwrotów akcji opowieści.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel