Łowca Skarbów

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Łowca Skarbów

  • Łowca Skarbów
- + Dopasuj
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nowe dzieło Keri Smith, bezpośrednio nawiązujące do jej kultowej książki `Zniszcz ten dziennik`. Teraz przeżyj niesamowitą, twórczą przygodę z Łowcą Skarbów!

Rozpocznij poszukiwania, których celem jest znalezienie przypadkowych przedmiotów, takich jak: coś miniaturowego, coś z roku twojego urodzenia, zużyta koperta, zielona plama, i wiele, wiele innych.

Kiedy już zdobyta rzecz znajdzie się w twojej kolekcji oraz zostanie skatalogowana i opisana wraz ze swoją historią, nadasz jej całkiem nowe znaczenie, wykonując zadania: zmienić w zabawną postać, zakropkować, wymazać, postarzyć, częściowo usunąć, dodać paski, zmoczyć, pogiąć, zamienić na część garderoby, zmienić w coś ładnego, itp.

Zerwiesz ze schematami myślenia i działania, odkryjesz całkiem nowe możliwości w otaczającym cię zwyczajnym świecie oraz wypróbujesz wszystko to, co dotąd nie przyszłoby ci do głowy. Stworzysz swój niepowtarzalny i wyjątkowy dziennik, który wyraża CIEBIE i odzwierciedla ważne dla ciebie chwile, miejsca i doświadczenia.

Dołącz do krainy wyobraźni, w której każdy zwykły przedmiot stanie się wyjątkowy ubarwiając twoje codzienne życie. Przenieś się w inny wymiar postrzegania świata! Zostań łowcą skarbów!
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-64853-10-4

Wydawca

K.E. Liber

Autor

Keri Smith

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel