Lou Reed. Zapiski z podziemia

Lou Reed. Zapiski z podziemia

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Lou Reed. Zapiski z podziemia

  • Lou Reed. Zapiski z podziemia
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Lou Reed. Zapiski z podziemia

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zmarły w 2013 roku Lou Reed znany jest szerszej publiczności jako zgryźliwy nowojorczyk w czerni, który śpiewał „Walk on the Wild Side”.

Z punktu widzenia wiernych fanów był jednak jednym z najbardziej innowacyjnych i najinteligentniejszych współczesnych amerykańskich twórców piosenek, outsiderem wiodącym burzliwe i trudne życie. W tej pogłębionej, poprzedzonej drobiazgowymi przygotowaniami i wciągającej biografii, znakomity specjalista w tej dziedzinie Howard Sounes przygląda się życiu i twórczości tego fascynującego człowieka, od narodzin aż do śmierci, włączając w to okres przewodzenia Velvet Underground, jednemu z najważniejszych rock’n’rollowych zespołów.
Wykorzystując swoją ogromną wiedzę i znajomość muzyki, Sounes rzuca zupełnie nowe światło na kreatywne procesy, problemy ze zdrowiem psychicznym, biseksualność, trzy małżeństwa i uzależnienie od narkotyków i alkoholu Lou Reeda. Przygotowując się do napisania tej książki, Sounes przeprowadził wywiady z ponad 140 ludźmi znającymi Reeda w różnych okresach – z których niektórzy nigdy wcześniej nie wypowiadały się publicznie na jego temat – włączając w to przedstawicieli branży muzycznej, członków zespołu, innych artystów, członków rodziny, byłe żony oraz kochanki.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14.5x21 cm

ISBN

978-83-942140-6-7

Wydawca

Kosmos Kosmos

Autor

Howard Sounes

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel