Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11

Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11

  • Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Labirynt kości, najnowsza powieść Jamesa Rollinsa, to kontynuacja serii Sigma Force.

W chorwackich górach archeolog dokonuje dziwnego odkrycia: podziemna katolicka kaplica, ukryta przez wieki, skrywa szczątki neandertalki. Z kolei na ścianach okolicznych pieczar znajdują prymitywne obrazy opowiadające o ogromnej bitwie pomiędzy plemionami neandertalczyków a monstrualnymi, tajemniczymi postaciami. Kim jest ten tajemniczy wróg przedstawiony na dawnych rysunkach i co te obrazy oznaczają?

Zespół dochodzeniowy Sigma Force zostanie zaatakowany, zanim zdąży odkryć jakiekolwiek odpowiedzi. W tym samym czasie w Atlancie ma miejsce brutalny napad na ośrodek badawczy zajmujący się badaniami nad ssakami naczelnymi. Co łączy te dwa, na pozór niezwiązane ze sobą, zdarzenia? Kto za nimi stoi? Poszukiwaniem prawdy zajmie się agent Sigmy, komandor Gray Pierce, który będzie musiał cofnąć się 50 tysięcy lat wstecz. Gray i Sigma będą śledzić ewolucję ludzkiej inteligencji, by dotrzeć aż do jej źródła, i włączą się w apokaliptyczną walkę o przyszłość gatunku ludzkiego, która szybko ogarnie cały świat… i nie tylko.

Pierce i jego zespół będą musieli stawić czoła starożytnemu złu, wskrzeszonemu przez współczesną genetykę, wystarczająco silnemu, aby doprowadzić do końca dominacji człowieka na Ziemi.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-7985-766-1

Wydawca

Albatros

Autor

James Rollins

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel