Kuźnia ciemności. Księga pierwsza trylogii Kharkanas

Kuźnia ciemności. Księga pierwsza trylogii Kharkanas

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kuźnia ciemności. Księga pierwsza trylogii Kharkanas

  • Kuźnia ciemności. Księga pierwsza trylogii Kharkanas
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Kuźnia ciemności. Księga pierwsza trylogii Kharkanas

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nadszedł czas, by opowiedzieć tragiczną historię, stanowiącą punkt wyjścia dla wszystkich, które nadejdą… a także tych, które już opowiedziano.
Trwa Wiek Ciemności i kraina zwana Kurald Galain – ojczyzna Tiste Andii, którą włada Matka Ciemność, rezydująca w swej cytadeli w Kharkanas – znalazła się w niebezpiecznej sytuacji. Zwolennicy Vathy Urusandera – wielkiego wojownika będącego bohaterem nisko urodzonych – wysuwają jego kandydaturę na męża Matki Ciemności. Jednakże w tej kwestii ma coś do powiedzenia lord Draconus, noszący tytuł jej Małżonka.
Zbliżające się starcie między tymi dwiema konkurencyjnymi siłami wywołało podziały w całej krainie. Wśród mieszkańców krążą pogłoski o wojnie domowej, a z mórz wyłania się starożytna moc, uważana za od dawna martwą. Nikt nie potrafi odgadnąć jej prawdziwych celów ani zrozumieć jej potencjału. W samym środku tego najwyraźniej nieuniknionego pożaru znaleźli się Pierwsi Synowie Matki Ciemności – Anomander, Andarist i Silchas Ruin – wywodzący się z Twierdzy Purake. To oni zmienią oblicze świata.
To początek epickiej opowieści autorstwa Stevena Eriksona, mówiącej o gwałtownych rodzinnych konfliktach, o zazdrości i zdradzie, o szalonej magii i nieokiełznanej mocy… a także o wykuciu miecza.
Ogólne

Autor

Steven Erikson

Ilość stron

640

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

16.5x23.5 cm

ISBN

978-83-7480-361-8

Wydawca

MAG

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel