Krótka książka o miłości

Krótka książka o miłości

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Krótka książka o miłości

  • Krótka książka o miłości
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Krótka książka o miłości

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Kochany Czytelniku, który właśnie wziąłeś do ręki tę książkę,
Nie bój się, to nie jest kolejna nudna książka o filmach i kinie, napisana językiem zrozumiałym tylko dla wybrańców. 
To nie jest lista arcydzieł.  
To nie jest też lista filmów, które `musisz obejrzeć, zanim umrzesz`. 

Co to więc jest?

To książka o miłości, ogromnych i niezapomnianych emocjach, które kino wywołuje. O moich emocjach. 
To pierwsza część intymnej podróży przez moje największe filmowe fascynacje. Poczuj się więc, Czytelniku kochany, jakbyś był gościem w moim mieszkaniu i oglądał kolejne filmy, które znajdujesz na półkach regału z filmami. 
Ta książka to również przewodnik po filmowych kanałach i sklepach z filmami, w których można dzisiaj zgłupieć z nadmiaru oferty. Nie musisz wiedzieć, bo i skąd, co jest warte uwagi, na co warto poświęcić godzinę lub dwie ze swojego życia i nie wiesz, co może Cię zainteresować. Służę pomocą.  
 
Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki moją krótką książkę o miłości i zacznijmy wspólną i pełną emocji podróż w świat filmowej wyobraźni. Serce zabije ci mocniej, będziesz się śmiać i płakać, będziesz się bać, wzruszać i zastanawiać. 

Zaczynamy! 
Kamera. Akcja. Start!

Karolina Korwin Piotrowska - uznawana za jedną z najbardziej opiniotwórczych, ale i kontrowersyjnych polskich dziennikarek, felietonistek i pisarek. Autorka książek `Bomba` i  `Ćwiartka raz!` Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka kultury, znawczyni filmu i miłośniczka psów.
Prowadziła pamiętne programy o filmie: `Filmidło`, `Kino, kanapa książki` w TVN Style i ` W kinie i na kanapie` w Radiu PIN.
Kierowała promocją filmu `Ogniem i mieczem` Jerzego Hoffmana na targach filmowych w Cannes, pracowała w biurze prasowym filmu `Pianista` Romana Polańskiego. Szefowała działom i redakcjom w magazynach `Pani`, `Uroda`, `Marie Claire`, `Sukces`, `Party`, portalach Plejada i tvn.pl. Obecnie prowadzi w TVN Style program `Magiel towarzyski`, pisze felietony do portalu Onet i dwutygodnika `Grazia`.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

15x21 cm

ISBN

978-83-8069-139-1

Wydawca

Prószyński Media

Autor

Karolina Korwin-Piotrowska

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel