Królowa czarnych elfów, tom 6

Królowa czarnych elfów, tom 6

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Królowa czarnych elfów, tom 6

  • Królowa czarnych elfów, tom 6
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Królowa czarnych elfów, tom 6

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Szósta część serii fantasy poświęconej Louve, znającej mowę zwierząt córce szlachetnego wikinga Thorgala Aegirssona i księżniczki Aaricii.
Dziewczynka nie może wytrzymać w rodzinnym domu u boku matki i postanawia wyruszyć wraz ze swoją małpką na poszukiwanie Thorgala do dalekiego Bag Dadhu. Nie dociera jednak zbyt daleko, gdyż odnajduje ją krasnal Thjazi z podziemnej krainy kowali. Opowiada Louve, że jego ojczyzna została zajęta przez okrutne czarne elfy, których królowa dąży do wojny z bogami. Aby ją wywołać, zmusza krasnoludy do wykucia topora zdolnego przeciąć jeden z korzeni Yggdrasila, drzewa utrzymującego w całości dziewięć krain świata Północy. Dziewczynka postanawia pomóc Thjaziemu, lecz nie wie, na co się porywa. Okazuje się, że w rozgrywkę uwikłani są bogowie, Strażniczka Kluczy i ogromny wąż Nidhogg. Szykuje się wielkie starcie między mocami chaosu a siłami porządku. Od postawy dziewczynki będzie zależał los wszystkich światów.
Scenariusze albumów serii Thorgal Louve pisze francuski twórca Yann le Pennetier, współautor kilkudziesięciu cykli przygodowych i humorystycznych, a rysunkami zajmuje się rosyjski grafik Roman Surżenko (znany też z serii Thorgal Młodzieńcze Lata).
Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

48

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-281-1806-5

Autor

Yann

Oprawa

Miękka

Gatunek

Komiks

Seria

Thorgal - Louve

Wydawca

Egmont

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel