Król Lear. Słuchowisko

Król Lear. Słuchowisko

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Król Lear. Słuchowisko

  • Król Lear. Słuchowisko
- + Dopasuj

Król Lear. Słuchowisko

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Premiera “Króla Leara” Williama Szekspira - słuchowiska wyprodukowanego przez Fonopolis, w reżyserii Janusza Kukuły, z muzyką autorstwa Łukasza Targosza.
Gosztyła, Żmuda Trzebiatowska, Cieślak, Landowska, Bonaszewski, Opania, Woronowicz i inni. Klasyczny tekst, w interpretacji najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, z dodatkowymi efektami dźwiękowymi. 

Zdrada, obłęd, intrygi i rodzinna tragedia.To wielkie emocje, które rzucają losami bohaterów. Wyrachowanie i fałsz, czy oddanie i miłość? Które uczucia zwyciężą i zasiądą na tronie królestwa? “Król Lear” to jedna z bardziej znanych sztuk Szekspira, która doczekała się już wielu adaptacji. Teraz do miłośników jego twórczość trafia słuchowisko wyprodukowane przez Fonopolis.

Zrealizowane z największą dbałością o detale, pobudza wyobraźnię i przenosi słuchacza w inny wymiar obcowania ze sztuką. 

- Przez lata śnił mi się po nocach Król Lear, ale reżyser podejmuje się pracy nad tym tekstem, gdy ma aktora, który mu zagra - mówi Janusz Kukuła, reżyser słuchowiska . - Ja mam to wielkie szczęście, że zgodził się ze mną pracować Krzysztof Gosztyła i mam nadzieję, że Państwo zrozumieją, na czym to szczęście polega, kiedy zaczną słuchać tego utworu – dodaje. 

Książeczka zawiera m.in. teksty dotyczące osoby i twórczości Williama Shakespeara- autora Utworu, fragmenty Utworu oraz informacje dotyczące jego powstania.
Ogólne

Producent

Agora

Wydawca

Agora SA

Rok Wydania

2016

Autor

William Shakespear

Czyta

Adam Woronowicz , Anna Cieślak , Dorota Landowska , Krzysztof Gosztyła , Marian Opania , Mariusz Bonaszewski , Marta Żmuda Trzebiatowska

Gatunek

Dla młodzieży , Poemat

Nośnik

MP3

Czas trwania

4:18:00

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel