Krawędź żelaza. Tom 2

Krawędź żelaza. Tom 2

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Krawędź żelaza. Tom 2

  • Krawędź żelaza. Tom 2
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Krawędź żelaza. Tom 2

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Koniasz to zabijaka twardy, bezlitosny dla swoich wrogów, ale posiadający uczucia i ludzkie odruchy. Žamboch świetnie go wykreował, czyniąc z niego strasznie brzydkiego faceta, a nie cukierkowego wojownika z nagim, nasmarowanym oliwką torsem i przepaską biodrową.
Marcin „Sharn” Byrski, Valkiria

Koniasz jest już starszy, nieco mądrzejszy i wolniej regeneruje się z ran (chociaż w rankingu na łatwość zabicia nadal plasuje się pomiędzy słoniem a nosorożcem), a ponadto od czasu do czasu myśli o tym, żeby wreszcie rzucić miecz, znaleźć sobie mądrą kobietę i osiąść gdzieś na stare lata. (...) Grunt jednak, że pomiędzy sentymenty zawsze wtrąci się jakiś bandzior z mieczem, ewentualnie lokalny mistrz szermierki, który skutecznie wybija Koniaszowi z głowy myśli o spokojnej starości. W rezultacie drugi tom Krawędzi żelaza pozostaje książką napakowaną akcją, choć kilka spokojniejszych przerywników każdy Czytelnik na pewno przyjmie z wdzięcznością.
Piotr „Rebound” Brewczyński, Poltergeist
Ogólne

Producent

Wydawnictwo Fabryka Słów

Ilość stron

420 , 424

Rok Wydania

2011

Autor

Zamboch Miroslav , Miroslav Zamboch

Oprawa

Miękka , oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7574-280-0

Gatunek

Fantastyka

Seria

Koniasz , Obca Krew

Wydawca

Fabryka Słów

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel