Kochanek śmierci. Cykl z Erastem Fandorinem

Kochanek śmierci. Cykl z Erastem Fandorinem

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kochanek śmierci. Cykl z Erastem Fandorinem

  • Kochanek śmierci. Cykl z Erastem Fandorinem
- + Dopasuj

Kochanek śmierci. Cykl z Erastem Fandorinem

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Pamięci wieku XIX, kiedy to literatura była wielka, wiara w postęp – bezgraniczna, a zbrodnie popełniano i wykrywano ze smakiem tudzież elegancją.
Kto wskazał Sieńce drogę do skarbu? Jak zginął sprytny jubiler? Kto jest tajemniczym brodaczem? Rok 1900. Małoletni moskiewski ulicznik, Sieńka Skorik, pragnie się dostać do bandy Księcia. Ma szansę zrealizować marzenie, gdy zawiera znajomość z ukochaną herszta. Piękna dziewczyna, uzależniona od narkotyków, nosi przydomek `Śmierć`, jako że wszyscy jej mężczyźni zmarli w tragicznych okolicznościach. Wkrótce Sieńka znajduje ofiary bezwzględnego morderstwa i dowiaduje się o skarbie ukrytym w podziemiach. Wśród poszukiwaczy jest też tajemniczy Erast Pietrowicz... Nameless.

Boris Akunin (Grigorij Szałwowicz Czchartiszwili), ur. w 1956 r. w Gruzji, od 1958 r. mieszka w Moskwie. Japonista, tłumacz, autor znanych serii powieści Przygody Erasta Fandorina, Przygody siostry Pelagii, Przygody magistra, Gatunki. W 2000 roku był nominowany do nagrody Bookera i otrzymał tytuł Rosyjskiego Pisarza Roku. Azazel i Gambit turecki zostały przeniesione na ekran.
Książki Borisa Akunina przetłumaczono na 35 języków i wydano w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

304

Rok Wydania

2016

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x20 cm

ISBN

978-83-7943-494-7

Wydawca

Świat Książki

Autor

Boris Akunin

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel