Jestem tu i teraz. Projekt mindfulness

Jestem tu i teraz. Projekt mindfulness

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Jestem tu i teraz. Projekt mindfulness

  • Jestem tu i teraz. Projekt mindfulness
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Jestem tu i teraz. Projekt mindfulness

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Mindfulness to trening uważności, koncentracji, podczas którego uczymy się rozwijać świadomość własnego ciała i umysłu, radzić sobie z naszymi zachciankami i przymusami wewnętrznymi, rozumieć swoje miejsce na ziemi. Przyglądamy się naszym uczuciom, nie oceniając ich. Zachowujemy się jak obserwatorzy z zewnątrz, zwracając uwagę na nasilenie naszych emocji i uczucia, jakie wywołują w nas, jednak bez rozpamiętywania ich czy ich konsekwencji.

`Jestem tu i teraz` zawiera kreatywne ćwiczenia, które inspirują do poznawania świata z większą ciekawością, bycia bardziej uważnymi w codziennym życiu i wykorzystywania swojej kreatywności.

Ponad 80 ćwiczeń i instrukcji oraz sekcja do prowadzenia własnych notatek z treningu.

To idealna pozycja dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak wiele może dać trenowanie uważności, jak również dla tych, którzy mają już dużą praktykę w prowadzeniu na co dzień pełnego, harmonijnego życia. To wspaniałe uzupełnienie tradycyjnych książek o mindfulness. A interaktywne podejście w niej zawarte czyni ją idealnym prezentem dla przyjaciół, który jeszcze z mindfulness się nie zetknęli.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-287-0462-6

Wydawca

Muza SA

Autor

Alexandra Frey , Autumn Totton

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel