Jan Kulczyk. Biografia niezwykła

Jan Kulczyk. Biografia niezwykła

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Jan Kulczyk. Biografia niezwykła

  • Jan Kulczyk. Biografia niezwykła
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Jan Kulczyk. Biografia niezwykła

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Najbogatszy Polak. Pozostawił majątek wart 15 mld złotych.

Drapieżny kapitalista i hojny filantrop. Ikona transformacji polskiej gospodarki. Człowiek, który z upodobaniem kolekcjonował zarówno dzieła sztuki, jak i znajomości z możnymi tego świata.

Hanna Suchocka radziła się go, czy ma przyjąć posadę premiera RP. Przyjmował go Donald Tusk. Do jego firmy zaglądał Marian Krzaklewski. Szczególne relacje łączyły go z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, do którego miał nieograniczony dostęp. Nawet najwięksi jego wrogowie z szacunkiem mówili o skali jego przedsięwzięć.

Książka zawiera wypowiedzi Jana Kulczyka, których udzielił nam przed śmiercią w Wiedniu. O drodze do bogactwa i zdarzeniach, bez których nie osiągnąłby swojej pozycji. Polemizuje z krytyką i zarzutami, jakie towarzyszyły mu odkąd zaczął zarabiać duże pieniądze. Po raz pierwszy opowiada o kulisach swoich największych inwestycji.

W kim upatrywał swojego największego wroga i kto mógł stać za nagraniami kelnerów. Osobiste relacje to zresztą najważniejsza część jego narracji. Bo jak lubił mawiać doktor Jan Kulczyk, interesy robi się z ludźmi, a nie z firmami.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

368

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa twarda

Format

16x23.5 cm

ISBN

978-83-8079-003-2

Wydawca

Fronda

Autor

Cezary Bielakowski , Piotr Nisztor

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel