Imperial 2030

Imperial 2030

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Imperial 2030

  • Imperial 2030
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Imperial 2030

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Świat w roku 2030. Do zmagań o ekonomiczną dominację nad światem dołączyły nowe supermocarstwa (Chiny, Indie i Brazylia), których ambicją jest pokonanie dotychczasowych liderów (USA, Rosji i Europy) w wyścigu o władzę i wpływy. Jednak nawet takie potęgi stanowią jedynie narzędzie w rękach potężnych inwestorów sterujących polityczną rozgrywką.
Każdy gracz wciela się w jednego z inwestorów, którego głównym celem jest osiągnięcie jak największych zysków. Aby to osiągnąć, musi kontrolować odpowiednie mocarstwa we właściwym momencie. Jednak walka o władzę jest bardzo zacięta i niczego nie można być pewnym. Wciąż pojawiają się nowe okazje inwestycyjne, ale i wybuchają nowe konflikty militarne.
"Imperial 2030" to gra dla 2-6 graczy, która w doskonały sposób łączy ekonomię i taktykę. Pozbawiona elementu losowego w postaci kości czy kart będzie wyjątkowym sprawdzianem waszych strategicznych umiejętności!
Gra (i jej prostsza wersja "Imperial") była nominowana do licznych nagród i jest bardzo wysoko oceniana przez miłośników złożonych eurogier.
Ogólne

Producent

Egmont

Wydawca

Egmont

Charakterystyka

Rodzaj

Ekonomiczna , Logiczna , Rodzinna , Strategiczna , Towarzyska

Wersja językowa

Instrukcja: polska

Liczba graczy

2 - 6

Klasyfikacja wiekowa

12+

Czas gry [min]

150

5 na 5

Opinia pochodzi od:

nie ustępuje wydaniu...

nie ustępuje wydaniu oryginalnemu

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel