I jak tu nie biegać!

I jak tu nie biegać!

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

I jak tu nie biegać!

  • I jak tu nie biegać!
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

I jak tu nie biegać!

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Beata Sadowska, znana dziennikarka, która kiedyś nie znosiła biegać, napisała książkę pełną pozytywnej energii i zachęcającą do tej aktywności. Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce, na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży.
Relacja Beaty przeplata się z wypowiedziami Kuby Wiśniewskiego, cenionego trenera biegowego. Nie jest to jednak typowy poradnik - to recepta na lenistwo! Ta książka łączy pasję, wiedzę i mądrą miłość do biegania.
I jak tu nie biegać! "Ze wszystkich książek o bieganiu najbardziej lubię nie te o treningu, ale te o motywacji. Powie ktoś: co jeszcze można napisać ciekawego o tym, że fajnie jest biegać? Otóż można bardzo wiele.
Przeczytaj książkę Beaty, a dowiesz się, o co naprawdę chodzi w bieganiu. I co tracisz, jeśli jeszcze nie biegasz". Marek Tronina, dyrektor Maratonu Warszawskiego "Wszystko mi się w tej książce podoba - oprócz sugestii, że bieganie rano jest lepsze niż bieganie wieczorem.

Otóż według mnie jest odwrotnie! Ale istnieje tylko jeden sposób, by się o tym przekonać: zacząć biegać. Oczywiście po przeczytaniu tej książki". Tomasz Lis, redaktor naczelny

"Newsweeka", maratończyk "Dzięki lekturze książki Beaty poczułem się, jakbym przebiegł maraton.Nie, wcale nie zmęczony. Naładowany dobrą energią. I postanowiłem dać bieganiu jeszcze jedną szansę. Może wreszcie je polubię?" Marcin Prokop, dziennikarz TVN
Ogólne

Producent

Music Net

Wydawca

Biblioteka Akustyczna

Rok Wydania

2014

Autor

Beata Sadowska

Czyta

Beata Sadowska

Gatunek

Autobiografia , Zbiór felietonów

Nośnik

CD

Czas trwania

5:00:00

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel