Gry o władzę. Potężny arsenał metod osiągania celów. One działają.

Gry o władzę. Potężny arsenał metod osiągania celów. One działają.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gry o władzę. Potężny arsenał metod osiągania celów. One działają.

  • Gry o władzę. Potężny arsenał metod osiągania celów. One działają.
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Gry o władzę. Potężny arsenał metod osiągania celów. One działają.

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Gry o władzę, stworzone przez Henrika Fexeusa, prezentują mechanizm działania mało znanych technik, prezentując je w formie zwięzłych i praktycznych wskazówek, które możesz wykorzystać w każdej sytuacji: w pracy, wśród przyjaciół czy przy stole w gronie najbliższych Ci osób. Dzięki tej książce nauczysz się, w jaki sposób sprawiać, by niezależnie od okoliczności ludzie myśleli tak, jak Ty. To wiedza, której możesz użyć, negocjując podwyżkę, wygłaszając prelekcję lub udając się na pierwszą randkę.

Prawdziwa władza nie jest czymś, co można zdobyć, to coś, czym ludzie muszą Cię obdarzyć z własnej woli. W książce Henrik prezentuje, jak uzyskać coś, co sam określa mianem „dobrej władzy”: można po nią sięgnąć, stosując praktyczne i proste techniki, dzięki którym przejmiesz kontrolę nad swoim życiem, a zarazem wywołasz zadowolenie i aplauz otaczających Cię osób. To właśnie w oparciu o kwestie zaprezentowane w tym tekście Henrik oceniał podczas kampanii wyborczej w 2014 roku autorytet szwedzkich polityków i ich metody sprawowania władzy.

Henrik sięga po przykłady z życia codziennego i zdumiewające dowody, by ujawnić zaskakującą prawdę dotyczącą mechanizmów, które pozwalają wpływać na otaczające Cię osoby. Dzięki tej książce zrozumiesz, ile władzy naprawdę posiadasz i jak należy jej używać.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

332

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13.5x21 cm

ISBN

978-83-64437-83-0

Wydawca

Studio Emka

Autor

Henrik Fexeus

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel