Goście. Trylogia Tropiciel. Tom 3

Goście. Trylogia Tropiciel. Tom 3

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Goście. Trylogia Tropiciel. Tom 3

  • Goście. Trylogia Tropiciel. Tom 3
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Goście. Trylogia Tropiciel. Tom 3

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

`Goście` to ostatni tom trylogii o chłopcu, który posiada niewytłumaczalny dar widzenia ludzkiej przeszłości.

W pierwszym tomie Rigg połączył siły z innym równie utalentowanym nastolatkiem, by odnaleźć siostrę i zrozumieć, na co naprawdę go stać. W drugim - stanął przed zadaniem odczytania ścieżek przeszłości przed przybyciem nieznanych Niszczycieli, zamierzających unicestwić życie na jego planecie. Trzeci, finałowy tom to monumentalne widowisko, w którym następuje spełnienie wszystkich dotychczasowych wątków, a Rigg musi przekroczyć granice własnych możliwości i odbyć podróż nie tylko na inne planety, ale i w inne czasy, od pradziejów ludzkości po koniec ziemskiej cywilizacji, by uratować dwa światy i na zawsze zakończyć wojnę.

Card to wybitny prozaik o wielu zaletach, z których główną jest jego dar do kreowania postaci, które czytelnik lubi i z którymi się utożsamia. 

`The Miami Herlad`

Card przedstawia nam cały wachlarz możliwości, jakie daje fantasy, a przy tym wplata je w swój misternie skonstruowany system magii. 

`Wall Street Journal`

Orson Scott Card (ur. 1951) - jeden z najbardziej popularnych autorów science fiction. Zadebiutował w wieku 26 lat opowiadaniem `Gra Endera`, zostało ono później rozbudowane do rozmiarów powieści, która zapoczątkowała jeden z najpopularniejszych cykli powieściowych autora - Sagę o Enderze. Równie popularną i powiązaną z nią fabularnie serią jest Saga Cienia.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-8069-264-0

Wydawca

Prószyński Media

Autor

Orson Scott Card

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel