Forrest Gump (książka audio)

Forrest Gump (książka audio)
Forrest Gump (książka audio)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Forrest Gump (książka audio)

  • Forrest Gump (książka audio)
  • Forrest Gump (książka audio)
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Forrest Gump (książka audio)

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Życie idioty to nie bułka z masłem - powiada Forrest Gump bohater i narrator bestsellerowej powieści Winstona Grooma.
Forrest, młody człowiek o wielkim sercu, nie znosi, gdy ludzie nazywają go kretynem i debilem. Fakt, czasami myśli wolniej od innych, ale za to natura nie poskąpiła mu mięśni i wzrostu. Nie jest też typowym idiotą, bo na przykład fizyka kwantowa i skomplikowane obliczenia nie sprawiają mu trudności.
Forrest to ucieleśnienie prostoty i niewinności, współczesny Kandyd, którego losy splatają się z istotnymi wydarzeniami z najnowszej historii Ameryki: walczy w Wietnamie i spotyka prezydenta Johnsona, zostaje mistrzem ping-ponga i ratuje od utonięcia Mao Tse-tunga, leci w kosmos z nabzdyczoną major Fritch i orangutanem Zuzią, spotyka prezydenta Nixona, osiąga sukcesy jako zapaśnik i szachista, ucieka z planu filmowego z Raquel Welch, zakłada firmą zajmującą się połowem krewetek i w końcu zostaje milionerem. Nigdy nie przestaje być wierny Jenny - swojej wielkiej miłości z lat szkolnych. Jest żywym dowodem na to, że wcale nie trzeba być mądrym, by do czegoś dojść, wystarczy niezniszczalny optymizm i pogoda ducha!
W filmie zrealizowanym na podstawie powieści przez Roberta Zameckisa rolę Gumpa zagrał Tom Hanks i otrzymał za nią Oscara.
Czyta: Krzysztof Globisz
Czas trwania: 8 godz. 09 min.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel