Excel 2016 PL. Biblia

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Excel 2016 PL. Biblia

  • Excel 2016 PL. Biblia
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Excel 2016 PL. Biblia

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Podobno nikt nie zna wszystkich możliwości Excela, choć jest to najpopularniejszy arkusz kalkulacyjny na świecie. Z pewnością jest bardzo wszechstronny. Prowadzenie domowego budżetu, analizy biznesowe, opracowywanie raportów i zestawień, statystyczna analiza wyników badań naukowych czy notowań giełdy, korespondencja seryjna, a nawet wysyłanie powiadomień e-mail — to tylko kilka sposobów wykorzystania tego potężnego oprogramowania. Aby je docenić, trzeba się jednak umieć nim posłużyć, nawet jeśli to jest Excel w wersji 2016, uznanej za najłatwiejszą w obsłudze.
Niniejsza książka to zaktualizowane wydanie kultowego podręcznika, przeznaczonego dla wszystkich użytkowników Excela, niezależnie od stopnia wtajemniczenia. Uwzględniono w nim zmiany wprowadzone w Excelu 2016. Przedstawiono poszczególne możliwości programu, od stosowania szablonów, przez obsługę formuł i tworzenie tabel przestawnych, aż po analizę danych i wiele innych przydatnych funkcji. Każdy, kto korzysta z Excela, powinien mieć ten cenny przewodnik zawsze w zasięgu ręki. Okaże się niezawodną i błyskawiczną pomocą!
Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:
- solidne podstawy Excela, cenne zwłaszcza dla początkujących,
- posługiwanie się formułami i funkcjami przy wykonywaniu obliczeń,
- prezentacja danych na wykresach oraz wykorzystanie grafiki,
- analiza danych, w tym porządkowanie danych,
- tabele przestawne, analiza co-jeśli i dodatek Analysis ToolPak,
- zaawansowane funkcje Excela, w tym sprawdzanie poprawności danych i ich ochrona,
- programowanie w języku VBA w Excelu.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

920

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2439-8

Autor

John Walkenbach

Oprawa

Twarda

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Seria

Biblia

Wydawca

Helion

Na rynku komputerów osobistych robi się coraz ciekawiej. Niedługo po prezentacji laptopa Microsoft Surface, mamy demonstrację siły giganta z Cupertino. Na konferencji Worldwide Developer Conference, Apple zaprezentował kilka nowych urządzeń. To nie tylko odświeżone modele – jest kilka niespodzianek!

2016 rok dostarczył dużo emocji i dużo pozytywnych niespodzianek, o czym przekonał się każdy śledzący rynek nowych technologii. Za nami kilka dużych konferencji i głośnych premier, które wywołały niemałe poruszenie na rynku urządzeń mobilnych czy w sercach i umysłach graczy. Jakie urządzenia dał nam 2016 rok? Zobaczcie przegląd najważniejszych hitów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel