Excel 2013 PL. Ćwiczenia zaawansowane

Excel 2013 PL. Ćwiczenia zaawansowane

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Excel 2013 PL. Ćwiczenia zaawansowane

  • Excel 2013 PL. Ćwiczenia zaawansowane
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Excel 2013 PL. Ćwiczenia zaawansowane

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Zaprzyjaźnij się z Excelem, a pomoże Ci zoptymalizować Twoją pracę!

 

Dlaczego Excel źle interpretuje Twoje dane?

Gdzie szukać prostych rozwiązań i przydatnych narzędzi?

Jak przygotować najwygodniejszy dla siebie „warsztat pracy”?

Zapewne wiele razy słyszałeś o tym, że Excel to najczęściej używany program biurowy na świecie i potrafi niemalże wszystko. Jednak samodzielne zgłębienie jego możliwości jest czasochłonne, a przecież nie wszystkie z nich będą Ci potrzebne. Jeśli już znasz trochę ten program i potrafisz użyć go do prostych obliczeń, nadeszła pora na ćwiczenia zaawansowane!

 

W tej książce znajdziesz mnóstwo informacji, które przydadzą Ci się w codziennej pracy i uchronią Cię przed wpadnięciem w pułapki wynikające z niedostatecznej wiedzy o mechanizmach działania programu. Dowiesz się, dlaczego dane wpisywane do komórki mogą przekształcić się w coś innego (i jak temu zapobiec), jak manipulować zawartością arkusza i jak ją formatować. Odkryjesz tajemnice tabel, formuł, funkcji i wykresów, liźniesz nieco analizy danych i nauczysz się zabezpieczać te dane przed przypadkowym usunięciem lub wpadnięciem w niepowołane ręce. Ćwicz i ucz się, a oszczędzisz sobie sporo czasu i nerwów!

 

Kłopoty z wprowadzaniem danych

Manipulowanie zawartością arkusza

Formatowanie

Zabezpieczenia

Tabele

Formuły

Nazwy

Wykresy

Szukaj wyniku, Solver i scenariusze

Elementy analizy danych

Własny warsztat pracy

Excel — cokolwiek liczysz, możesz zrobić to szybciej!

Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

208

Autor

Masłowski Krzysztof

Oprawa

Miękka

Gatunek

Informatyka , Poradnik - Oprogramowanie

Na rynku komputerów osobistych robi się coraz ciekawiej. Niedługo po prezentacji laptopa Microsoft Surface, mamy demonstrację siły giganta z Cupertino. Na konferencji Worldwide Developer Conference, Apple zaprezentował kilka nowych urządzeń. To nie tylko odświeżone modele – jest kilka niespodzianek!

2016 rok dostarczył dużo emocji i dużo pozytywnych niespodzianek, o czym przekonał się każdy śledzący rynek nowych technologii. Za nami kilka dużych konferencji i głośnych premier, które wywołały niemałe poruszenie na rynku urządzeń mobilnych czy w sercach i umysłach graczy. Jakie urządzenia dał nam 2016 rok? Zobaczcie przegląd najważniejszych hitów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel