Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Emigranci na celowniku. Władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa

Emigranci na celowniku. Władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Emigranci na celowniku. Władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa

  • Emigranci na celowniku. Władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Emigranci na celowniku. Władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zamieszczone w książce artykuły są wynikiem moich kilkuletnich studiów nad historią `drugiej` emigracji oraz działaniami podejmowanymi przez władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa. Praca jest kontynuacją wydanego w 2007 roku zbioru Mackiewicz i inni. Wywiad PRL wobec emigrantów. Na obecny tom składa się 16 tekstów. Były one już wcześniej drukowane, przeważnie na łamach `Zeszytów Historycznych` oraz w `Archiwum Emigracji`, `Dziejach Najnowszych`, `Palestrze`, `Pamięci i Sprawiedliwości`, `Przeglądzie Historyczno-Wojskowym`, `Glaukopisie`, `Więzi` czy w pracach zbiorowych. Przed ponowną publikacją zostały na nowo przejrzane, poprawione i uzupełnione.
Ogólne

Autor

Krzysztof Tarka

Ilość stron

356

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa twarda

Format

18x24.5 cm

ISBN

978-83-7565-225-3

Wydawca

LTW

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Emigranci na celowniku. Władze Polski Ludowej wobec wychodźstwa